Özellikler

Bir sabah uyandınız ve bir masalın içindesiniz.

Triyanda Masal'daki daireniz, mükemmel iç mekân çözümlemeleri ile benzersiz!

Çalar saatiniz doğa

 

Toplam alanın % 77 si özel peyzajla düzenlenmiş yeşil alana ayrılan Triyanda Masal bundan sonraki yaşamınızı mutlulukla tasarlayabileceğiniz bir yaşam vadediyor! İyi bir gelecekte gerçek bir yatırım için şimdi doğru yerdesiniz.

Suyun dinlendiren sesi, günün her saatinde

Triyanda Masal Evleri, su ve doğa üzerine kurulu İzmir’in ilk projesi. 450 metrekare açık havuz alanı, blokların önünden geçen su bantları ile yaz kış günün her saati suyun dinlendiren sesi ile huzur bulcaksınız.

Büyüklere de mutlu sonla biten bir masal yazdık

Triyanda Masal Evleri 30 bin metrekarelik yemyeşil bir araziye yayılan ferah dairelerden ibaret değil. Sosyal alanlarıyla, spor alanlarıyla, tenis kortu, basketbol sahası, kafesi, marketi hatta açık hava sineması ile başı başına yeni bir yaşam. Günün her saatine yayılan bir keyif merkezi. Komşularınızla sosyalleşebileceğiniz, dilerseniz doğanın içinde kendi huzur mabedinizi yaratabileceğiniz yeni bir hayat biçimi.

 

7 gün 24 saat herşey kontrolümüz altında

Triyanda Masal Evleri, hem site girişlerinde kontrol noktaları, hem de güvenlik noktası kameraları ile 7/24 güvenli. Diğer bir imkan da; her dairede bulunan intercom sayesinde, güvenlik noktası ile bağlantı kurarak evinize gelen misafirden haber alma özelliği.

Sağlıklı yaşam Triyanda’da standart

Triyanda’da spordan kaçmak için hiç bir bahaneniz yok! Basketbol sahası, tenis kortu yürüyüş parkurları, bisikletle site çevre gezileri; açık havada spor ve egzersiz yapmak istediğiniz her an hizmetinizde. Ayrıca profesyonel olarak işletilecek kapalı spor kompleksinde; 1000 metrekareye yayılan cardio ve fitness alanı; sauna, buhar odası, dinlenme alanları ve daha bir çok seçenek size bekliyor!

Doğanın içinde büyüyecek bir nesil

Triyanda Masal Evleri’nde çocuklarınız için masal gibi bir atmosfer yarattık. Şimdi burada, tam da bu noktada; yemyeşil bahçeler, güvenli parklar içinde koşup oynayabilecekleri, özgürce bisiklete binebilecekleri, trafikten, şehir gürültüsünden ve kirli havadan uzak, geleceği olan bir dünyada sağlıklı bir nesil yetişecek.

Bütünüyle konforlu

 

En kaliteli malzemelerle ve mükemmel çözümlemelerle inşa edilen yalın ve modern dokulu iç mekanlar, yaşam konforunuzu kesintisiz sürmesi için tasarlandı!

Huzur veren iç mekanlar

 

Açık renkler, doğaya açılan yerden göğe kadar pencereler. Dışarıda kuş sesleri, içeride hafif bir jazz müziği. Dostlarınıza da ailenize de yetecek kadar kalabalık, tek başına kalıp kafanızı dinleyecek kadar huzurlu.