Egesel İnşaat

Biz Kimiz ?

1995 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız; konut, mesken ve taşınmaz mülkler konusunda başarılı pek çok projenin sahibidir. EGESEL İNŞAAT, ele aldığı tüm projelerde arazi seçiminden zemin sağlamlaştırmaya, çevreye ve yönetmeliklere uygun projelendirmeden yaşam alanlarına değer katan en küçük ayrıntılara kadar tüm süreci titizlikle yönetir ve satışı gerçekleştirir.

Sağlam alt yapısı ve ekonomik gücünü, zengin teknik kadroyla bütünleştiren EGESEL İNŞAAT her türlü detayın titizlikle tasarlandığı mükemmel projelere imza atar.  Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan EGESEL İNŞAAT’ta hedeflenen ilk nokta “minimum hata”dır. EGESEL İNŞAAT müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Egesel İnşaat ilkelerine bağlılığı, üstün kalite anlayışı ve üzerinde önemle durduğu güvenilirliği ile dünya standartlarında yaşam alanları üretmeye yeni projelerle devam etmektedir.

İlkelerimiz

  • EGESEL İNŞAAT imzalı tüm projeler, satış sonrası hizmeti de sunar. İnşası tamamlanıp satışı gerçekleşen tüm taşınmazların sahipleri, diledikleri ve ihtiyaç duydukları her an bizlere, yerleştikleri konutların bir adım yakınındaki ofislerimizden ulaşabilirler.
  • EGESEL İNŞAAT, çözüm ortaklarının destekçisidir. İnsan ve emeğe duyduğumuz saygı bu desteğin temelidir.
  • EGESEL İNŞAAT, mekân sahibi olmak isteyen herkese uygun seçenekler sunar ve satışını gerçekleştirdiği her bina, daire ve işyerinin arkasında durur.
  • EGESEL İNŞAAT, ticarette standartları olan, donanımlı personeller ve kaliteli tedarikçilerle çalışan, kendini sürekli geliştiren bir firmadır.
  • EGESEL İNŞAAT’ta müşteri yanıltılmaz. Bilgi gerektiren her konuda açıklık politikası gereğince tüm bilgiler paylaşılır.
  • EGESEL İNŞAAT’ın titizlik gösterdiği en önemli konulardan birisi de zamanlamadır. Tüm ekibimiz satış, imalat ve satış sonrası süreçlerde çözüm ortakları ve müşterilerine planlamalar doğrultusunda gecikme yaşatmadan hizmet verir.

Vizyonumuz

  • Emek ve iş etiğinden ödün vermeden sürdülürebilir ve güvenli büyüme sağlamak

Misyonumuz

  • Bölgelerin gelişme trendleriyle uyumlu, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli yaşam alanları üretmek. İnsan ve emek odaklı çalışma biçimini sürdürmek. Müşteri memnuniyeti hedefli, dürüst, ulaşılabilir bir satış ve satış sonrası hizmeti sunmak.

Sosyal Sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK 02-05 Haziran 2016 arasında Kordon Rotary topluluğu ve Mozart Akademi tarafından gerçekleştirilen 2. Uluslararası Piyano yarışması festivaline Egesel İnşaat sponsorluğuyla katkıda bulunmuştur. Her yıl 21-28 Nisan arasında Gaziemir Belediyesi tarafından düzenlenen, çocuklarımızı mutlu eden çeşitli etkinliklerle Türkiye’nin en kapsamlı 23 Nisan kutlaması olan Gaziemir Çocuk Şenliğini’nin 2017 yılı ana sponsorluğunu firmamız üstlenmiştir.

3. Cumhuriyet’in kuruluşunun 91. yılında Rotary 2440’ıncı bölge tarafından düzenlenen konser Egesel İnşaat ana sponsorluğunda gerçekleşti. Şef İbrahim Yazıcı’nın yönetiminde sahneye çıkan Olten Quartet ve Filarmoni Orkestraları klasik müzikle yorumladıkları türkü ve aryalardan oluşan eserlerini davetlilerle paylaştı. Egesel İnşaat ailesi olarak böyle anlamlı bir konsere destek vermenin gururunu yaşadık.

 

 

Bize Ulaşın

11/5 Sk. No: 3 / C AtıfBey Mahallesi Gaziemir / İZMİR

Tel: +90 (232) 252 00 85    Fax: +90 (232) 251 04 72  | info@egeselinsaat.com.tr